Kerk in het licht!

Fjoertoer 2019

Zaterdag 30 november hebben Mareike Helbing en haar medewerkers van Kyslys uit Gelsenkirchen ervoor gezorgd dat onze H.M.M. Alacoque kerk in Egmond aan den Hoef zowel van buiten als van binnen prachtig werden uitgelicht in mooie kleuren.

Duizenden wandelaars zijn door onze kerk gewandeld en vele honderden hebben een lichtje opgestoken, zijn even gaan zitten of schreven een persoonlijk woordje. Er was een muziek programma te beluisteren van een zangduo, twee alpenhoornblazers en het koor Hoeverture.

Vele positieve reacties en mooie verhalen hebben we ontvangen van de deelnemers. We zijn Le Champion dankbaar voor het in het zonnetje zetten van ons kerkgebouwen hopen dat we volgend jaar weer op dezelfde manier onderdeel kunnen uitmaken van deze geslaagde Fjoertoer.

Met vriendelijke groeten,

Kees van Went, secretaris parochiebestuur

© 2018 Bron van Leven Water. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl