Klokken van hoop en troost

Met de opening van de basisscholen in mei, gaan we een nieuwe fase in met de maatregelen rondom het corona virus. Een hoopvol teken. De organisatie ‘klokken van hoop en troost’ heeft daarom besloten dat het goed is om ‘klokken van hoop’ voor nu te beëindigen. Op woensdag 29 april, was de laatste ‘woensdagavond-luiding’.

De slotluiding zal plaatsvinden op Bevrijdingsdag (dinsdag 5 mei). We zullen dan nog eenmaal de ‘klokken van hoop en troost’ te luiden. De Bevrijdingsdagluiding zal plaatsvinden om 12.00-12.15 uur. Voor de laatste keer luiden we dan samen als teken van hoop en troost voor ons land.

Daarmee markeren we tevens de dag waarop het 75 jaar geleden is dat Nederland bevrijd is en laten we horen dat we hopen en erop vertrouwen dat we samen Corona kunnen overwinnen!

© 2018 Bron van Leven Water. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl