Lopend Vuurtje

‘Dat gaat als een lopend vuurtje’ zeggen we wel eens als er een bericht rondgaat, of een roddel, want die gaan vaak sneller. ‘Dat gaat als een lopend vuurtje’ dat kan je ook zeggen over hoe het verhaal van Jezus Christus de hele wereld is rondgegaan. Nu hebben wij de beschikking over internet en het world-wide-web, maar de volgelingen van Jezus moesten het doen met hun mond en hun voeten. Toch is het verhaal over deze wereldberoemde man overal op de wereld terecht gekomen en heeft Hij duizenden volgelingen gekregen tot in onze dorpen aan toe. Om dit te gedenken wordt er tussen Hemelvaart (26 mei) en Pinksteren (5 juni) een soort gebedsestafette gehouden in de regio, de Parochie Bron van Levend Water en de Corneliusparochie, geïnspireerd door de aloude pinksternoveen. Elke dag komen we in één van de zes locaties om 19:00 uur bij elkaar voor een korte gebedsdienst ter voorbereiding op het Pinksterfeest, het geboortefeest van de kerk. Elke avond steken we één kaars meer aan op de 7-armige kandelaar, zodat met Pinksteren de volheid van het licht in ons midden brandt en wij als het ware het licht van Pasen zelf uitstralen.

Hieronder vindt u de data en de locatie.

Vrijdag            27 mei 19:00 uur        Steunpunt Adelbertuskerk, Egmond-Binnen

maandag         30 mei 19:00 uur        Corneliuskerk, Limmen

dinsdag           31 mei 19:00 uur        Jacobuskerk, Akersloot

woensdag       1 juni   19:00 uur        Willibrorduskerk, Heiloo

donderdag      2 juni   19:00 uur        M.M. Alacoque kerk, Egmond a/d Hoef

vrijdag             3 juni   19:00 uur        Adelbertus Akker, Egmond- Binnen

 

Met vriendelijke groeten,

pastores van de parochies Bron van Levend Water en H. Cornelius

© 2018 Bron van Leven Water. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl