Schepping en Nieuwe Schepping
Vanaf het begin van de Schepping toen God de mens schiep, zijn wij onderweg. Wij zijn op weg naar de heilige stad, het nieuwe Jeruzalem.
Marga Jelles-van Huizen laat zich hier inspireren door het Bijbelboek Genesis, het Bijbelboek Openbaring en de natuur. Als beeldend kunstenaar werkt zij met Textiele Werkvormen, gebruik makend van verschillende technieken en materialen. Haar wandkleden kunnen figuratief of abstract zijn. Marga werkt vrij, en soms in opdracht. Daarnaast is zij lid van de kunstgroep KinK (kunst in de kerk), een kunstgroep in de Protestantse Gemeente in Alkmaar.
Expositie ‘De Schepping’ van Marga Jelles – van Huizen is van 9 januari tot 6 maart te zien in het Willibrordushuis, Westerweg 267 te Heiloo
Marga Jelles: De bruiloft te Kana met de zes scheppingsdagen daar omheen