Drie Bronnen Pelgrimsroute

Datum: 07 juni
Fout: reset de tijd.
Locatie: Station Heiloo
Algemeen

In en rond Heiloo wordt iedere zaterdag de Drie Bronnen Pelgrimsroute gelopen.

Deze is ontstaan als oefenrondje voor het lopen van de Sufi Trail in Turkije. Het idee is om 40 keer dezelfde ronde van 20,4 km te lopen, zodat je aan de afstand komt van de eigenlijke Sufi Trail in Turkije.

We lopen elke zaterdag vanuit het station Heiloo (via de Willibrorduskerk) en genieten van de kracht van herhaling en uiteraard de gezelligheid van een steeds wisselend gezelschap en de band die we met mensen langs de route hebben opgebouwd. We lopen langs drie heilige bronnen, drie kloosters, twee labyrinten en door het ‘heilige bos’ van Heiloo. Loop een keer met ons mee!

Wanneer: elke zaterdag v.a. station Heiloo om 9.55 uur (naar de ‘start’ bij de Willibrorduskerk).  Meer informatie vindt u op sufitrail.nl

Agenda


Expositie keramiek Henriëtte den Blanken

03 januari - 02 maart
Willibrordushuis te Heiloo

Samen Exodus lezen

13 februari
Willibrordushuis, Westerweg 267 Heiloo

Op vleugels van de hoop…

16 februari
Protestantse Kerk in Limmen, Zuidkerkenlaan 25

Ontdek het muzikale meesterbrein van Anton Bruckner

20 februari
Ter Coulsterkerk, Holleweg 111 Heiloo

Op adem komen in de ‘buurkerk’

24 februari
Buurkerk, Abdijlaan Egmond-Binnen

BEKIJK MEER DATA

© 2018 Bron van Levend Water. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl