Nieuwsbrief week 13

Nieuws uit de Kerkstraat

In de komende Goede Week hopen we in de Kerkstraat weer uw bijdragen te mogen ontvangen voor de Voedselbank. Er staat vanaf Palmzondag een winkelwagentje klaar en er liggen boodschappenlijstjes.
U zult uit diverse berichten wel begrepen hebben dat dit jaar een (nog steeds) groeiend aantal gezinnen noodgedwongen beroep moet doen op een voedselpakket, ook gezinnen uit Heiloo. Wij hebben bij de voedselbank geïnformeerd waar nu het meest behoefte aan is om de vraag zo nauwkeurig mogelijk te kunnen invullen. De voedselbank zelf wordt nl. niet meer zo rijkelijk bedeeld als voorgaande jaren. Supermarkten doen bijv. producten die tegen de datum aanzitten voor een bodemprijs van soms een kwartje zelf in de verkoop. Daarnaast krijgt de voedselbank geen enkele financiële ondersteuning van de gemeente.
De voedselinzameling vindt plaats in de periode van Palmzondag (28 maart) t/m Pasen (04/05 april). Op werkdagen is de Kerkstraat iedere ochtend open van 09u – 12.30u. Uw artikelen worden in de week na Pasen naar de voedselbank gebracht. De volgende artikelen worden nu extra gevraagd: Suiker, broodbeleg zoals hagelslag, jam, pindakaas e.d. alles wat in pot of blik zit
Wij willen u alvast zeer danken voor uw bijdrage!
Caritas Werkgroep Heiloo

 

Vieringen

 • Palmzaterdag 27 maart – 19.00 uur (reserveringsbewijs verplicht)
  Eucharistie met palmwijding
  Voorganger: P. Bindels
  met zang van enkele leden van het Nieuw Koor
 • Palmzondag 28 maart – 10.00 uur (reserveringsbewijs verplicht)
  Eucharistieviering met palmwijding
  Voorganger: P. Bindels
  met zang van enkele leden Dames- en Herenkoor
  Gebedsintenties:
  Maria de Wildt-Tesselaar, Johannes Hendrikus Hageman, In herinnering aan: Arie Schaap, Annetteen overleden familie, Jac Verberne, Kees en Jo van Westerop-Zentveld, voor algeheel herstel
 • Woensdag 31 maart – 09.30 uur
  Boeteviering
  Voorganger: P. Bindels
 • Witte Donderdag 1 april – 19.00 uur (reserveringsbewijs verplicht)
  Eucharistieviering
  Voorganger: P. Bindels
  met zang van enkele leden Herenkoor
  Gebedsintenties:
  In liefdevolle gedachten: Peter Greijer, Anton van der Heijden, Gerrit Eijkel en Riet Eijkel-Nielen
 • Goede Vrijdag 2 april – 15.00 uur
  Kruisweg met kruisverering (kerk is open vanaf 13.00 uur om individueel de kruisweg te bidden)
  Voorganger: P. Bindels
 • Goede Vrijdag 2 april – 19.00 uur
  Viering met Kruisverering (reserveringsbewijs verplicht)
  Voorganger: P. Bindels
  met zang leden Dameskoor
 • Paaszaterdag 3 april – 18.30 óf 20.30 uur (afhankelijk van avondklok) (reserveringsbewijs verplicht)
  Paaswake
  Voorganger: P. Bindels
  met zang enkele leden De Brug
  Gebedsintentie: Marcel Meijering
 • Paaszondag 4 april – 10.00 uur (reserveringsbewijs verplicht)
  Eucharistieviering
  Voorganger: H. Helsloot
  met zang enkele leden Dames- en Herenkoor
  Gebedsintenties:
  Fenny de Koning-Wennekes, Conny van der Zwaag-Henning, Coby Jazet-Crone, Lies Lubke en overleden ouders, Pieter Jonker en Aafje Jonker-Wever, In dierbare herinnering: Jan Ridderikhof, Johannes Hendrikus Hageman, Marcel Meijering, Wim Kager, Jac Verberne, Anton van der Heijden, Kees en Jo van Westerop-Zentveld, Piet Appelman en zegen over zijn gezin, In liefdevolle herinnering Pim van der Sluijs, voor herstel van een ernstig zieke, Gerrit Eijkel en Riet Eijkel-Nielen
 • Paasmaandag 5 april – 10.00 uur (reserveringsbewijs verplicht)
  Eucharistieviering
  Voorganger: P. Bindels
  met zang van enkele leden Herenkoor

Agenda

 • Palmzondag 28 maart t/m Tweede Paasdag 5 april
  Inzameling voor de Voedselbank, op werkdagen ’s morgens van 9-12 uur, of rond de vieringen

 

Extra Nieuws

Goede Week 2021

Reserveringskaarten voor Goede Week en Pasen

Voor de vieringen van de Goede Week (Witte Donderdag, Goede Vrijdag) en Pasen (Paaswake, Eerste en Tweede Paasdag) geldt helaas weer een maximum van 30 kerkgangers. Reserveringskaarten voor deze vijf vieringen worden uitgegeven op
woensdag 24 en vrijdag 26 maart tussen 9-12 uur in het Willibrordushuis.
Wij vragen u om rekening te houden met andere parochianen en slechts voor één of hooguit twee vieringen een kaart af te halen, dan kunnen zo veel mogelijk mensen een viering bijwonen.

Goede Vrijdag 2021

Op Goede Vrijdag herdenken we Jezus’ Lijden en Dood. Vanaf 13.00 uur is de kerk open om zelf de Kruisweg te bidden.
Om 15.00 uur zal pastoor Bindels ons voorgaan en langs de staties van de kruisweg gaan. Denkt u er ook aan bloemen mee te nemen voor de kruishulde en stille tocht langs het kruis?
Om 19.00 uur is de plechtige viering rond Jezus’ lijden en dood. Voor het bijwonen van deze viering zijn reserveringskaarten vereist. Denkt u er ook aan bloemen mee te nemen voor de kruishulde en stille tocht langs het kruis?

Paaszaterdag 2021

De Paaswake kan officieel pas gevierd worden wanneer de zon is ondergegaan. Er is echter een kans dat de avondklok op Paaszaterdag nog steeds van kracht is. In dat geval zal de Paaswake in de Willibrorduskerk al om 18.30 uur beginnen, zodat iedereen die avond vóór 21.00 uur thuis kan zijn. Ook voor het bijwonen van deze viering zijn reserveringskaarten vereist.

© 2018 Bron van Leven Water. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl