Benoeming priester-assistent

Na een lange zoektocht en gesprekken met de bisschop, gezien de grote nood aan priesterlijke ondersteuning, zal per 1 juli 2022 priester Igno Osterhaus benoemd worden als priester- assistent van onze regio, inclusief Limmen. Hij was pastoor van de Emmaüs parochie in Amsterdam West, is pas met pensioen, maar wil graag onze regio ondersteunen.

Hij zal binnenkort kennismaken met het bestuur en de leden van de locatieraden van Bron van Levend Water, het pastoraal team en parochieraad van Limmen. Via het parochieblad stelt hij zich aan u voor. U zal hem zeker ergens in de parochies ontmoeten.

Met de benoeming van priester Igno Osterhaus hoop ik dat de regio een nieuwe periode tegemoet gaat om mét elkaar het Kerk te zijn gestalte te geven.

Ik wens hem veel zegen, inspiratie en een prettige samenwerking met allen!
Deken Franklin Brigitha

© 2018 Bron van Leven Water. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl