Lopend Vuurtje 2023

‘Dat gaat als een lopend vuurtje’ zeggen we wel eens als een bericht of ook wel een roddel rond gaat. ‘Dat gaat als een lopend vuurtje’ dat kan je ook zeggen over hoe het verhaal van Jezus Christus de hele wereld is rondgegaan. Nu hebben wij de beschikking over internet en het world-wide-web, maar de volgelingen van Jezus moesten het doen met hun mond en hun voeten. Toch is het verhaal over deze wereldberoemde man overal op de wereld terecht gekomen en heeft Hij duizenden volgelingen gekregen tot in onze dorpen aan toe. Om dit te gedenken wordt er tussen Hemelvaart (18 mei) en Pinksteren (28 mei) een soort gebedsestafette gehouden in de regio, de Parochie Bron van Levend Water en de Corneliusparochie, geïnspireerd door de aloude Pinksternoveen. Elke dag komen we in één van de locaties om 19:00 uur bij elkaar voor een korte gebedsdienst ter voorbereiding op het Pinksterfeest, het geboortefeest van de kerk. Elke avond steken we één kaars meer aan op de 7-armige kandelaar, zodat met Pinksteren de volheid van het licht in ons midden brandt en wij als het ware het licht van Pasen zelf uitstralen.

 

Hieronder vindt u de data en de locatie.

vrijdag            19 mei 19:00 uur Steunpunt Adelbertuskerk, Egmond-Binnen

maandag        22 mei 19:00 uur Jacobuskerk, Akersloot

dinsdag          23 mei 19:00 uur Corneliuskerk, Limmen

woensdag       24 mei 19:00 uur Willibrorduskerk, Heiloo

donderdag     25 mei 19:00 uur M.M. Alacoque kerk, Egmond aan den Hoef

vrijdag            26 mei 19.00 uur Adelbertus Akker, Egmond- Binnen

zaterdag         27 mei 19.00 uur Zo mogelijk een viering in de plaatselijke kerk.

 

Met vriendelijke groet, pastores van de parochies Bron van Levend Water en H. Cornelius

 

© 2018 Bron van Leven Water. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl