Paaswerkboek voor uw (klein)kinderen

Via Social Media zijn wij geattendeerd op een Paaswerkboek van de Petrus en Pauluskerk in Bergen. Dit brengen wij graag onder uw aandacht.

 

Zij schrijven op hun website:

“Het paaswerkboek bevat voor kinderen uit iedere groep van de basisschool geschikte werkbladen. Op deze manier kunnen uw (klein)kinderen met dit leuke en informatieve werkboek thuis aan de slag ter voorbereiding op het Paasfeest. Het werkboek staat vol puzzels, kleurplaten en activiteiten. Wij wensen alle kinderen er veel plezier mee.”

 

Daar sluiten wij ons van harte bij hen aan. Veel plezier gewenst.

 

https://rkparochiebergennh.nl/actueel/download-het-paaswerkboek-voor-uw-kleinkinderen/

© 2018 Bron van Leven Water. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl