Palmpaas stok maken

 

Palmpaasstok  maken?

Ook dit jaar gaan we in Egmond-Binnen weer palmpaasstokken versieren. En wel op zaterdag 4 April om 13.30 uur in het zaaltje, bij de kerk, deur aan de  zijkant Snoeckenburg. Wel thuis vast een ketting maken van (dop)pinda’s en rozijnen, ongeveer 50 cm lang. Voor stokken, haantjes, palmtakje, fruit en snoepgoed en verdere versiering wordt gezorgd.

Na het maken wordt er een verhaal verteld en krijgen jullie uitleg van wat alles op een palmpaasstok betekend en worden de stokken gezegend.

Ze mogen gebracht worden naar je opa, oma, lieve buur of een zieke. Mocht je niemand weten, er zijn die middag adressen aanwezig waar je ze dan heen kan brengen. Neem je vader, moeder, of iemand anders mee, die kunnen je vast helpen met versieren.

Opgeven kan tot en met 28 maart bij:

Rie Apeldoorn
Herenweg 45 C
Tel:  5064520   of     0620901120

rieonderwater@hotmail.com

Je kan ook briefje met je naam
in de brievenbus te doen.

Groetjes en hopelijk tot ziens.

© 2018 Bron van Leven Water. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl