Preek van de Leek

De eerste ‘Preek van de Leek’ wordt verzorgd door Ron Zwerver, die met het Nederlands volleybalteam olympisch goud heeft gewonnen in Atlanta 1996. Eind 2020 werd Ron uitgeroepen tot ‘Nederlands beste volleyballer aller tijden’.

In zijn recente boek ‘Eeuwig goud’ beschrijft hij de lange enerverende weg naar de olympische titel. In de preek zal hij vertellen over bepalende gebeurtenissen, en levenslessen die hij heeft opgedaan tijdens die weg. Was de medaille het ultieme doel?

Na zijn actieve volleybalcarrière is hij een aantal jaren coach geweest en hij zal uiteenzetten dat teamwork en incasseren belangrijke factoren zijn, niet alleen in de sport!

© 2018 Bron van Leven Water. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl